KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16514252
nr 1651 4252
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad. Olja på duk, 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 70x94 cm
Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:41:11
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Frans Wilhelm Odelmark
Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark